3 terminale płatnicze za darmo? Z programem "Polska Bezgotówkowa" to możliwe!

Nadal zastanawiasz się czy terminal POS zda egzamin w Twojej firmie? Nowa oferta Polskich ePłatności pozwoli Ci sprawdzić to bez ponoszenia wydatków - skorzystaj z dofinansowania w programie "Polska Bezgotówkowa" i zyskaj aż do 3 terminali zupełnie za darmo!

Jeżeli w okresie ostatniego roku nie akceptowałeś płatności kartą, przyjdź do nas - dostaniesz terminal za 0 zł oraz 0 % prowizji za transakcje kartowe przez 12 miesięcy! Skorzystaj z niego bez abonamentu i przekonaj się jak Twój biznes rozkwitnie!

Wypełnij poniższy formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą. Bądź nowoczesny i przekonaj się jak bardzo Ci się to opłaci!

Masz pytania? Zadzwoń, napisz!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obecnie i w przyszłości przez OPTeam S.A. z siedzibą w Tajęcinie, adres siedziby: 36-002 Jasionka, Tajęcina 113 („OPTeam”), oraz Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności S.A. z siedzibą w Tajęcinie, adres siedziby: 36-002 Jasionka, Tajęcina 113 („PeP”), oraz wszystkie inne podmioty z jej grupy kapitałowej w celu nawiązania potencjalnej współpracy, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, wraz z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a, że OPTeam S.A. będzie administratorem moich danych osobowych. Dane zostały przekazane dobrowolnie. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.*
* - pola wymagane