Firma Gala inż. Włodzimierz Uchwat, właściciel Dworu Maria Antonina współpracuje z firmą OPTeam, która jest m.in. wykonawcą systemów gastronomicznych oraz sprzedawcą urządzeń fiskalnych.

Możemy polecić usługi firmuy OPTeam. Wdrożenie systemu gastronomicznego opartego na oprogramowaniu SOHO i SOGA oraz komputerach typu POS, wyposażenie sali konferencyjnej w ekrany i projektory przebiegało szybko i sprawnie. Firma OPTeam wykazała się profesjonalizmem i fachowością.

Bardzo dobry kontakt z handlowcami oraz wdrożeniowcami pozwalał na uwzględnienie wszystkich naszych uwag zgłaszanych w czasie realizacji inwestycji.

Dlatego stwierdzam, ze OPTeam jest firmą w pełni zasługującą na zaufanie i godną polecenia.

Gala
inż. Włodzimierz Uchwat - właściciel

Ele Mele to sieć sklepów z zabawkami. W naszej ofercie znajdują się akcesoria dla dzieci i mam, zabawki, instrumenty muzyczne, stroje karnawałowe oraz stroje i akcesoria do odgrywania ról. Posiadamy trzy punkty handlowe: w Nisku, Strzyżowie oraz Sędziszowie, natomiast centrala mieści się w Rzeszowie.

Poszukiwaliśmy oprogramowania, które pozwoliłoby zarządzać siecią naszych sklepów i ułatwiło wymianę danych pomiędzy punktami a centralą. Na dostawcę systemu informatycznego oraz urządzeń fiskalnych wybraliśmy firmę OPTeam S.A. z Rzeszowa.

Dzięki trafnej decyzji, co do doboru oprogramowania oraz dostawcy, możemy z centrali w Rzeszowie zarządzać poszczególnymi placówkami. W punktach odbywa się sprzedaż, natomiast pozostałe procesy odbywają się centralnie.

Oprogramowanie PC-Market7 w połączeniu z Konsolą Kupca zapewnia nam pełną centralizację sieci. Posiadamy możliwość analizy wszystkich wizyt klienta, naliczania punktów klientowi, ustalania indywidualnych rabatów i reguł, wg których te rabaty mają być naliczane.

Konsola Kupca obsługuje centralne zamówienia i dostawy. Centrala może odbierać ze sklepów zamówienia, następnie na ich podstawie generować zbiorcze zamówienia do dostawców.

Mamy możliwość wykonywania różnego rodzaju raportów ułatwiających kontrolę nad działalnością handlową, m.in.: analiza współpracy z dostawcami i producentami, raport stanów magazynowych towarów, sprzedaży, cen, marż.

Współpracę z firmą OPTeam możemy ocenić bardzo pozytywnie zarówno pod względem profesjonalizmu, terminowości, jak i doboru rozwiązania zgodnego z naszymi potrzebami. Z całym przekonaniem możemy polecić zarówno dostarczone nam oprogramowanie, jak i firmę OPTeam, jako sprawdzonego dostawcę w zakresie rozwiązań IT.

Ele Mele Sp. z o.o.
Alicja Rydel-Ożóg

Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" w Rzeszowie prowadzi działalność handlową w ponad 40 sklepach detalicznych branży spożywczej i przemysłowej. Ważnym elementem funkcjonowania Spółdzielni jest działalność produkcyjno-gastronomiczna. "Społem" jest producentem najlepszego w regionie pieczywa oraz znanym producentem wyśmienitych ciast i ciasteczek oraz wyrobów garmażeryjnych.

W związku z rozwojem naszej firmy, w lipcu 2010 podjęliśmy decyzję o zakupie Zintegrowanego Systemu Informatycznego, które usprawniloby funkcjonowanie sklepów detalicznych.

Po przeanalizowaniu oferty rynkowej, podjeliśmy decyzję o zakupie oprogramowania Kucharscy w firmie OPTeam S.A.

W wyniku zawartej umowy zostało dostarczone wraz z wdrożeniem kompletne rozwiązanie informatyczne Kucharskich: KC Market, KC Menadżer. Umowa obejmowała również dostawę i instalację zestawów komputerowych, kas fiskalnych, czytników do kas fiskalnych, wag do kas fiskalnych, wag etykietujacych, drukarek laserowych.

Prace wykonane przez OPTeam S.A. zostały zrealizowane na wysokim i profesjonalnym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprogramowania, które spełnia nasze oczekiwania.

Z przyjemnością polecamy państwu współpracę z firmą OPTeam S.A.

Społem
Wiesław Depa - Prezes Zarządu