Doskonałe rozwiązanie dla sklepów internetowych – NEXT

08-03-2018

Zachęceni sukcesami we wdrożeniach najnowszej kasy Novitus NEXT u Klientów prowadzących sprzedaż w Internecie, chcemy zwrócić Waszą uwagę na to znakomite urządzenie.

Kasa fiskalna NEXT pozwala w bardzo prosty sposób rozwiązać kwestię elektronicznej wysyłki dokumentów sprzedaży do kontrahentów. Za jej pomocą można wysłać paragon w formie pliku PDF bezpośrednio na adres e-mail odbiorcy - nie jest do tego potrzebny komputer, wystarczy aby kasa Next podłączona była do Internetu. W identyczny sposób możemy wygenerować fakturę VAT i także wysłać ją elektronicznie. Naturalnie, kasa drukuje także tradycyjne, papierowe wersje tych dokumentów. Dodatkową funkcjonalnością jest stały dostęp do dokumentów generowanych przez kasę NEXT z poziomu przeglądarki internetowej na dowolnym komputerze, tablecie czy smartfonie, możliwy dzięki usłudze chmury NoviCloud, stworzonej specjalnie dla kasy NEXT.

Bardzo dużym ułatwieniem przy wystawianiu faktur VAT za pomocą kasy NEXT jest pobieranie danych kontrahenta wprost z CEIDG/GUS – wystarczy wpisać w kasie numer NIP nabywcy, a urządzenie samodzielnie uzupełni wszystkie dane niezbędne do wystawienia prawidłowego dokumentu. Mamy przy tym pewność, że wprowadzone dane są aktualne i bez błędów.

Tego typu funkcje znakomicie ułatwiają i wspomagają pracę sklepów tradycyjnych, jak i działających w Internecie. Mamy duże doświadczenie we wdrażaniu systemów sprzedaży opartych na kasie NEXT i z przyjemnością przybliżymy Wam wszystkie korzyści z zastosowania tego innowacyjnego narzędzia. Zapraszamy do kontaktu!

Więcej o produkcie


Powrót