Insoft PC Market 7

Cena netto:

550 zł

Cena brutto:

676 zł

* cena brutto zaokr. do 1 zł, zawiera podatek VAT 23%

Opis produktu
Dane techniczne
Cechy wyróżniające

PC-Market 7 dla Windows jest programem przeznaczonym do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią oraz siecią sklepów. Program jest przejrzysty i prosty w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz wykazem kontrahentów. Posiada bardzo bogaty moduł analiz i raportów. Współpracuje z większością dostępnych na rynku kas, drukarek fiskalnych, a także wszelkiego rodzaju sprzętu jaki można spotkać w placówkach handlowych (wagi etykietujące, weryfikatory cen, kolektory danych, drukarki). W połączeniu z modułem centralnym, Konsolą Kupca, umożliwia sprawne zarządzanie siecią sklepów. Wśród ponad 3 tysięcy użytkowników PC-Market są pojedyncze placówki handlowe, małe sieci sklepów obsługiwane zdalnie z centrali oraz większe sieci sklepów niezależnych z centralnym zarządzaniem za pomocą Konsoli Kupca. PC-Market 7 to połączenie nowoczesnej technologii oraz kilkunastu lat doświadczenia i ciągłego doskonalenia produktu zgodnie z potrzebami właścicieli sklepów.

PC-Market 7 to połączenie najnowocześniejszych technologii informatycznych z 9-letnią tradycją programów PC-Market. Baza danych typu klient/serwer oparta na technologii SQL to:

 •     stabilność pracy i bezpieczeństwo danych,
 •     możliwość pracy na wielu stanowiskach bez utraty płynności obsługi
 •     możliwość doboru rodzaju serwera do własnych potrzeb (i kieszeni)

Moduły dodatkowe:

     PC-POS - program służący do prowadzenia sprzedaży detalicznej na kasach typu POS oraz na drukarkach fiskalnych

    Drukarki etykiet - wydruk etykiet na towary i półki z kodami kreskowymi i/lub cenami bądź nazwami towarów - na specjalizowanych drukarkach termicznych oraz na drukarkach systemowych
    Wagi elektroniczne - moduł do programowania wag elektronicznych
    Inwentaryzator - moduł pozwalający na łączenie przenośnych terminali z komputerem magazynowym oraz transfer danych bezpośrednio do dowolnego dokumentu PC-Marketa. Używany najczęściej do usprawnienia inwentaryzacji
    Automatyczna wymiana danych - moduł pozwala na wymianę dokumentów między sklepami a centralą (lub hurtownią) na dyskietkach lub poprzez modem. Pozwala wczytywać całe faktury i dokumenty przesunięć z dyskietki, likwidując konieczność ręcznego ich przepisywania (moduł znajdujący się w standardowej wersji PC-Market7)
    Price Checker - program służacy do sprawdzania cen towarów

Serwer kas on-line:

Serwer kasowy jest dodatkowym programem, który pracując w tle może samodzielnie, bez udziału użytkownika obsługiwać kasy, wagi i sprawdzarki cen. Program jest podłączony do bazy PC-Marketa i na bieżąco kontroluje wszelkie zmiany towarów. Jeżeli wykryje zmianę na którymkolwiek towarze - automatycznie wysyła go na kasy (wagi i sprawdzarki cen).

Serwer służy również do okresowego importu danych z kas. Po ustawieniu częstotliwości (np. co 10 minut) - program będzie automatycznie wykonywał importy. Z Serwera Kasowego można korzystać również w trybie off-line - wtedy można zyskać na dodatkowej funkcjonalności programu.

Oto pełna lista możliwości, które można uzyskać dzięki Serwerowi Kasowemu:

 •     Programowanie kas i odbieranie danych o sprzedaży w trybie on-line. Użytkownik może zdefiniować częstotliwość komunikacji z kasami (np. import co 15 minut, eksport co 30  sekund).
 •     Obsługiwanie kas podłączonych fizycznie do kilku stanowisk komputerowych. Można wykorzystać wolne porty COM wszystkich komputerów w sieci. Kasy mogą być odłączone do dowolnego komputera w sieci. Użytkownik nie zwraca uwagi na to, do którego komputera podpięta jest kasa. W takim układzie należy na każdym komputerze uruchomić kopię Serwera Kasowego. Każdy serwer będzie obsługiwał tylko urządzenia podłączone do "swojego" komputera.
 •     Komunikacja z dowolnego stanowiska komputerowego. Transmisję na kasy (lub import) można uruchomić z dowolnego stanowiska komputerowego.
 •     Obsługa komunikacji "w tle" - można np. zlecić eksport i zająć się wystawianiem kolejnej PZ.
 •     Obsługa równocześnie kilku linii telefonicznych do komunikacji z większą ilością kas przez modem.

 

Wymagania sprzętowe:

WinXP SP3/ Windows 2003 SP2/Windows 2008/ Windows 2008 R2/Windows Vista SP1/ Windows 7 (wersje 32 i 64 bit)


  Procesor RAM HDD Inne
PC-Market 7
1 GHz / 2 GHz
512 MB / 1024 MB
1 GB / 10 GB
 
Serwer kasowy
1 GHz / 2 GHz
512 MB / 1024 MB
1 GB / 10 GB
 
PC-Market 7 + Serwer kasowy
1 GHz / 2 GHz
1024 MB / 2048 MB
1 GB / 10 GB
 
Konsola Kupca
1,6 GHz / 3 GHz
2048 MB / 4096 MB
15 GB / 100 GB
system plików: NTFS
serwer bazy danych:
 MSSQL Server 2005/2008/2008R2 lub Adaptive Server Anywhere 8/9/10/11 - odradzamy instalowanie na bezpłatnych silnikach bazodanowych


Legenda: 

Wymagania minimalne - dla systemów WinXP i starszych

Wymagania zalecane (traktować jako minimalne dla systemów Windows Vista / Windows 7 i nowsze)


 • szybkie wyszukiwanie najgorzej i najlepiej sprzedających się towarów,
 • śledzenie historii towaru, od wprowadzenia na magazyn do sprzedania ostatniej sztuki,
 • sprawdzanie stanu rozliczeń z kontrahentami, ile ma niezapłaconych faktur, ile nieodebranych pieniędzy
 • podgląd na kwotę marży zrealizowaną przez sklep w danym dniu 
 • sprawdzanie stanu kasy
 • współpra z kolektorem
 • możliwość wydruku etykiet cenowych 
 • współpraca z drukarką kodów kreskowych
Powrót

Skontaktuj się z naszym ekspertem.

Doradzimy Ci jakie rozwiązanie będzie najlepiej pasować do Twojego biznesu.

Sprawdź nas